Lüks Sinop Seyahat Telefon ve İletişim Bilgileri

Lüks Sinop Seyahat firması 2010 yılında kurulmuş yeni bir firmadır. Firmanın araçları son model olup araçların hepsinde internet, Tv’li koltuklar mevcuttur. Ayrıca araçlarda şoför mahallinde bulunan kamera sayesinde yolu izleyebilirsiniz.

Lüks Sinop Seyahat Firması’nın Ankara, İstanbul, Bursa, İzmir, Antalya, İzmit(Kocaeli), Samsun, Safranbolu, Karabük, Denizli, Afyon, Aydın, Gebze ve Adapazarı’nda şubeleri bulunmaktadır.

Lüks Sinop Seyahat İletişim(Telefon) Bilgileri:

Sinop Merkez: 0 368 271 56 00

Bursa: 0224  261 57 06

İzmir: 0232 472 03 57

İstanbul: 0212 658 31 06

Ankara Aşti: 0312 224 14 44 – 0312 224 14 00

 

Lüks Sinop Seyahat Araçları:

“Lüks Sinop Seyahat Telefon ve İletişim Bilgileri” için 8 yanıt

 1. Ben Boyabatlı olarak Ankarada kalıyorum. Senede 3 5 kere memleketime gidiyorum Ara sıra sinop ve ilçelerindeki haberlerde ne var diye bakıyorum. 27 09 2011 günü firmanızın tanıtımına ait sitede bira reklamının yapılması ( işi yolcu taşımacılıgı) beni çok üzdü Trafik kazalarının yoğunluğunun Alkollu araba kullananlar olduğu düşünülürse aklıma getirmek istemiyorum teşekkür eder hayırlı yolculuklar dilerim.

 2. 22 MAYIS 2012 TARİHİNDE AKŞAM KASTAMONUDAN İZMİRE GELDİM. bİLETİM BOYABAT TAN SATILMIŞ.NASIL BÖYLE BİR SAÇMALIK OLABİLİYOR.OTOBÜSTE TELEVİZYON ÇALIŞMIYOR. MAVİNE VE ŞOFÖR SÖYLEDİM. PİŞKİNCE BİZ UYDUCU DEĞİLİZ DİYE CEVAP VERİLDİ.YOLCULARDAN BAZILARI AYAKKABILARINI CIKARIYOR UYARILMIYOR. OTOBÜSÜN İÇİ AHIR GİBİ KOKUYOR. KLİMALAR ÇALIŞTIRILMIYOR. DEFALAR UYARI ALMALARINA RAĞMEN KISA BİR SÜRE ÇALIŞTIRIP KAPATTILAR. BÖYLE BİR ARAÇLA SEYAHATE TÖVBE.

 3. Genellikle Sinop firmalarıyla sırayla seyahat ediyordum. Arabalarını sıfırlayınca ilgimi çekti, bira fazla yolculuk yaptım. Son zamanda mola verdikleri yerler çok berbat. hele Kastamonu civarlarında bir yerde duruyorlar, çok berbat. Ayrıca sade bu firma değil, tümünün otobüs koltukları çok dar. Benim Allahtan boyum uzun değil. Uzun boylu biri ayağını bile uzatamaz. Çalışanlar tüm firmalarınki hemen hemen aynı, müşteriyle ilgileniyorlar. Lakin yolcuyu darıltmamak için cep telefonlarının sessize alınmasını sağlıyamıyorlar. gecenin dördü bir telfon çıngırağı, kaba bir alo sesi adamı çileden çıkartıyor. Bir de İstanbulda her ilin firmasının servisi var, bizim yok. Sinop firmalarının cebinde akrep mi var bilmem, taksilere dünyanın parasını veriyoruz. Dikkate alınır sanırım.

 4. ALLAH BELALARINI VERSIN INSAN YERINE KOYMUYOLAR

  TAFSIYE ETMIYORUM HEMDE HICCCC YAZIKK

  Sofer yoluda bilmiyor araba beter beteriii

  Allahun iznuyle saglam ineriz insallah

 5. böyle bi firma olamaz yüklerimizi getirmiyo bide ambarlara verip 70 lira para ödedtiler birde üstelik 1 haftada geldi halbuki bize 1 gün sonra dendi otobüsün içi berbat televizyon çalışmıo çalışsa bile ses yok koltuklar pislik içinde belkide seneden seneye yıkanıo bnden size tavsiyem hiç bilet almayın bilet haricinden bide yük parası alıyorlar

 6. Nasil bir firmadir anlamis degilimm otobuste tavuk civciv ne varsa birlikte yolculuk yapiyoruzz tavuk kokusundan perisan olduk sizin musteriye verdiginiz deger bu mudur? Hic kimseyeee tavsiye etmiyorum….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir