Sinop Resimleri(Sizden Gelenler)(Yeni)

Bu bölümde Sinop ve İlçeleri ile ilgili sizlerin göndereceği yazılar ya da resimler yayınlanacaktır.Yayınlanmasını istediğiniz resim ya da yazıları sinoprehberi57@gmail.com adresine gönderebilirsiniz.

Aşağıdaki resimler Serpil AYDIN Hanımefendi tarafından gönderilmiştir. Katkılarından dolayı kendisine teşekkür ederiz.

“Sinop Resimleri(Sizden Gelenler)(Yeni)” için 23 yanıt

 1. güzel memleketim sinop’umu çok ama çok özledim.sinop’tan uzakta olunca kıymetini çok daha iyi anladım kurban olurumben sinop’uma.

 2. sinobum canım benım ya boyle bıyer yok walla süper bı memleketım ve gurur duyuyorum sınoplu olmaktan

 3. gercekten çok qusel bı sehır hele de ınsanın sewqlısı orada olunca daha da qusel oluyor…. Ey gıdı sınop eyyyyy ( ömrüm sana Emanet )

 4. o kadar uzakki yollar sana gelmek istesek de gelemiyoruz oysa o kadar istiyor ki gönül sana kavuşmayı bir yar misali en güzel memleketim sinop_ hasret her geçen gün büyüyor yardan anadan uzak bir gün döndügümde topragını suyunu havasını insanını kucaklayacagım ey benim hasret kokan şehrim gel desem gelemezsin bilirim ama ben hep sana hasret yaşarım bütün sinoplu arkadaşlara analara bacılara kardeşlere emmilere dayılara dedelere gönülden selam ve saygılarımı sunarım BOYABATLI GÜRBETÇİ HACI EROL

 5. Okadar uzun yollar varki aramızda güzel Sinop’um çok özledim.Havasını, suyunu, taşını, topragını kısacası her ÅŸeyini çok özledim.Sinop’ta yaÅŸayanlar oranın kıymetini iyi bilin.

 6. DARÃœL-HUZUR MEMLEKETÄ°M SÄ°NOP,GÃœZEL ÃœLKEMÄ°ZÄ°N EN GÃœZEL KÖŞESÄ°NE SELAM OLSUN.UZAKTA DA OLSAK AKLIMIZDASIN…

 7. cennet gibi memleket ama tanıtımda yöresel müziklerimiz kullanırsa daha iyi olur

 8. Oranın kıymertini bilmeyenler utansın tam bir sinoplu olduğum için iyi bilirim taşını oprağını en çok anneanemi ve dedemi özledim yaza ordayım hepiniz gidersiniz iyişallah :)57 57 57 57 57 57 57 57 57 57 57 57 sayı budur!!!!!!!!

 9. ben sinoba hiç gitmedim ama hergün resimlerine bakıyorum haberlerini takip ediyorum ama gidecem inşallah sinopda yaşayanlar kıymetini bilsin arkadaşlar

 10. sinop türkiyenin göz bebeği yaşam kaynağı hiçbir şehir sinop un verdiği güzellikleri veremez

 11. sinop iyi yerde ben o güzel sevdiğim memleketin halkından çok kötülük gördüm hayatımdada tanıdığım en büyük kötü adamda sevdiğim bu memleketin Durağan ilçesindendi

 12. sinop hem annemin memleketi[boyabat] hemde 15 guzel ayimi askerde gecirdigim memleket, gercekten aradan 26 sene gecmesine ragmen unutamadim oralarini,bir gun gelip tekrardan gormeyi arzu ederim.

 13. slm arkadaÅŸlar ben ist da ikamet ediyom
  hayatmda ilk defa sinobun resimlerine baktım hayran kaldım ama ondan önce ben sinoplu birine aşık oldum ey kalbimin en güzel yerinde taht kuran yarim memleketinde senin kadar güzel ve narinmiş dr mehmet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir