Erkılıç Tatil Sitesi

ERKILIÇ TATİL SİTESİ

Erkılıç Tatil Sitesi 5 ayrı aparttan oluşmaktadır. Her apart 2,5 katlıdır. Giriş katı mutfak, banyo, oturma odası, 2. katı yatak odası, en üst katta ise çatı arası oda ve teras bulunmaktadır. Her apartımızda 1 tanesi çift kişilik olmak üzere 6 yatak bulunuyor. Apartlarımzın mutfağında her türlü mutfak malzemesi bulunmakta ayrıca televizyon, buzdolabı, güneş enerjisi ve klimamız da vardır.

Biz sitemizi planlarken gelen insanlara ev konforu yaşatabilmeyi amaçladık. Otel odasında yapılabilecek bir tatil yerine rahat ve huzurlu bir evde geçirilebilecek bir tatil. Bu yüzden sloganımız “Erkılıç Tatil Sitesi, Sinop’ta Huzurun ve Rahatın Adresi.”

Erkılıç Tatil Sitesi Sinop’un Karakum mevkiinde olup merkeze 3 km uzaklıktadır. Denize 100 m uzaklıktadır.

Sezonu tam olarak açmadığımızdan dolayı belirli bir fiyat tarifemiz şu an için yok. Fakat fiyat tarifesiyle ilgili bilgi için sitemizdeki iletişim formunu doldurarak ya da 0 532 515 49 59, 0 505 548 92 95 no’lu numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

erkılıç erkılıç

apartlar apartlar

giriş kat mutfak

deniz manzarası yatak odaları

“Erkılıç Tatil Sitesi” için 15 yanıt

 1. agustos ayıtüm oda çeÅŸitlerin fiyatlarını öğrenmek istiyorum.saygılarımla. not…..2 kiÅŸi 1(5yaÅŸ) cocuk

 2. 4-14ağustos arası 3yetişkin 3çocuk(11,7,5 yaşlarında)kalmak istiyorum.tüm fiat alternatiflerinizi öğrenip değerlrndirmek istiyorum teşekkürler.

 3. 27-7 ile baÅŸlayan 6 gece kalmak isteriz.
  iki aile kalmak isteriz.
  5 yetiÅŸkin
  fiyatlandırma nasıl olur.
  Ayrıca yeriniz gayet güzel görünüyor.

 4. ailem şuan orda ben gidemedim ama çok güzel olduğunu söylediler öve öve bitiremediler umarım görmek nasip olur.Karadenizli biri olarak bölgemizde böyle hizmetlerin verilmesi çok güzel..

 5. evt gerçekten sinop çok güzel bence her kez gidip görsün ben hersene tatilimi orda geçiriyorum

 6. ben 22 haziranda balayına çıkacam sinopta güzel bir yer arıyorum buranın fiyatını söylerseniz değerlendirme yapacağım bekliyorum

 7. temmuz ayında tatile gelmeyi düşünüyoruz ailece 4 kişi fiyatlarını öğrenmek istiyorum bilgilendirirseniz sevinirim

 8. mrb ben eşimle bitde 10 aylık cocugum la tatil yapmak isityorum fiyatlarını ögrene bilirmiyim 4 gece kalmak istiyorum

 9. mrb temmuz ayında eşim ve 1 yaşında çocumla gelmeyi düşünüyoruz acaba günlük bir kişi fiyatlarınız nedir vede bu fiyatlara ne dahildir.

 10. iyi aksamlar eylül ayninda esim ve iki cocugumla sinopa tatile gelmeyi düsünüyoruz günlük bir kisi fiyatlariniz nedir vede bu fiyatlara ne dahil oldugu söylerseniz cok seviniriz iyi aksamlar

 11. temmuz ayı fiyatlarınızı ögrenmek istiyorum. kiralama sadece apart icin mi gecerli yoksa kiÅŸi sayısı da fiyata dahil mi? bilgilendirirseniz sevinirim…

 12. Temmuz ve ağustos fiyatlarını öğrenebilirmiyim.Apartlar kişi başımı yoksa sadece apart fiatımı var.

 13. temmuz içerisinde 4 yetişkin 2 çoçuk kalmak için yer bakıyoruz ayrıntılı biçimde bilgilerndirirseniz sevinirim
  içkilimi değilmi bunuda belirtin lütfen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir