“Gerze’nin Genel Görünüşü” için 21 yanıt

 1. gerzeliyim gerzeliyim herkes beni tanır bazen gezerken eli kaldırarak niye geziyosun derler yani okadar tanıdım var

 2. tablo gibi insan özlüyor uzakta kalınca,hasretliği yazdan yaza giderebiliyoruz

 3. sinop gerze gerçekten doÄŸa harikası canım memleketim. emekli olunca oraya taşınıcam kesin…

 4. İNSANIN MEMLEKETİ GİBİSİ YOK YA YAŞANICAK YER ABİ NE DİYEYİM BAŞKA HAVASINI SUYUNU TOPRAĞININ KOKUSUNU ÖZLEDİM YA

 5. canım memleketim baktıkca ğururlanıyorum.birde gelin gezin bambaşka şehirdir.sinop.yeşilligi denizi misgibidir.

 6. iÅŸte benim memleketim doÄŸa harikası ögretmen olunca tayınımı burya cıkartcam 😀

 7. huzurlu, güvenli bir ortamda yaşamak istiyorum orasıda gerze ,memleketimi seviyorum saygılar.

 8. slm tüm gerzelilere gerze gerçekten çok güzel bir yer.ben bir yıl dikmende görev yaptım öğretmenim ama hafta sonları soluğu gerzede alırdık.gerzenin insanları da harika bize birçok konuda yardımcı olmuşlardı.benim de anne tarafı boyabatlı ben de biraz sinoplu sayılırım.sinop ve insanları gerçekten çok farklı.karadenizi ii bilirim öğrencilik ve öğretmenlik toplam 5 yılım geçti ama sinop ve insanlarını tüm karadenize değişmem çok ayrı.herkese kucak dolusu sevgi ve saygılar.

 9. gerzem tabi ki öledir hawası suyu başkadır insanı ise bambaşkadır dedi koducu birbirini çekemeyen tutumsuzbir topluluktur 19 yaşındayım bu yaşta bunları gördüm okadarda övmeyin

 10. GÖZÜ İLE BAKIP İYİ GÖRENLERİN;GERZE FOTOĞRAFLARINA BAKTIKTAN SONRA SİNOP İLİninDEĞİL KARADENİZİN BİR İNCİSİ OLDUĞU GERCEĞİNİ İNKAR EDECEK BİR ALLAH KULUNU BULAMASSINIZ.TABİAT,DENİZ,ORMAN,BİTKİ ÖRTÜSÜ,DOĞAL BESİNLERİ,GÜNLÜK TAZE BALIĞI HELE HELEDE MİSAFİRPERVER,KADİRŞİNAZ VE MEDENİ İNSANLARI İLE KENDİNİ KISKANDIRABİLECEK TÜRKİYEde ELLE GÖSTERİLEBİLECEK ENDER İLCElerden BİRİDİR O.İŞTE BENİM HASRETİM,SEVDAM VE TUTKUM OLMUŞ İLCEmin adı GERZEdİR.

 11. eğer gerçekten huzur bulmak istiyorsan tek adresi gerzedir arkadaşlar herkese slm olsun

 12. ben gerzeli deÄŸilim ama sevdiÄŸim gerzede yaşıyor biz onunla ayrı yerlerdeyiz ama kalplerimiz hala beraber gerze ben onu çok seviyorum o Engin Tür…. tüm gerzeliler duysun sevdiÄŸimi sana bırakmayacağım gerze benim sevdam gerçek bu yorum sayfasına duygularımı yazdım sadece ama ONU KALBÄ°ME KAZIDIM SENÄ° SEVÄ°YORUM ENGÄ°N(KALBÄ°M)

 13. dünyanın en güzel en muhteşem memleketi seni hiçbir şeye değişmem güzel sinop ve güleller güzeli gerzem

 14. öyle biyerki dünyanın bir ucundan gelsinler. öyle biyrki gezemeden gitmesinler. öyle biyerki zonzuzluğa kadar kalsınlar. öyle bişeyki insanın ufukunda varolan cenneti tatsınlar. sinop;tan gittikleri zamanda emin olun hiç bizaman unutamayacağı yeri görsünler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir