“Gerze’nin Genel Görünüşü” için 21 yanıt

  1. sinop gerze gerçekten doÄŸa harikası canım memleketim. emekli olunca oraya taşınıcam kesin…

  2. İNSANIN MEMLEKETİ GİBİSİ YOK YA YAŞANICAK YER ABİ NE DİYEYİM BAŞKA HAVASINI SUYUNU TOPRAĞININ KOKUSUNU ÖZLEDİM YA

  3. slm tüm gerzelilere gerze gerçekten çok güzel bir yer.ben bir yıl dikmende görev yaptım öğretmenim ama hafta sonları soluğu gerzede alırdık.gerzenin insanları da harika bize birçok konuda yardımcı olmuşlardı.benim de anne tarafı boyabatlı ben de biraz sinoplu sayılırım.sinop ve insanları gerçekten çok farklı.karadenizi ii bilirim öğrencilik ve öğretmenlik toplam 5 yılım geçti ama sinop ve insanlarını tüm karadenize değişmem çok ayrı.herkese kucak dolusu sevgi ve saygılar.

  4. gerzem tabi ki öledir hawası suyu başkadır insanı ise bambaşkadır dedi koducu birbirini çekemeyen tutumsuzbir topluluktur 19 yaşındayım bu yaşta bunları gördüm okadarda övmeyin

  5. GÖZÜ İLE BAKIP İYİ GÖRENLERİN;GERZE FOTOĞRAFLARINA BAKTIKTAN SONRA SİNOP İLİninDEĞİL KARADENİZİN BİR İNCİSİ OLDUĞU GERCEĞİNİ İNKAR EDECEK BİR ALLAH KULUNU BULAMASSINIZ.TABİAT,DENİZ,ORMAN,BİTKİ ÖRTÜSÜ,DOĞAL BESİNLERİ,GÜNLÜK TAZE BALIĞI HELE HELEDE MİSAFİRPERVER,KADİRŞİNAZ VE MEDENİ İNSANLARI İLE KENDİNİ KISKANDIRABİLECEK TÜRKİYEde ELLE GÖSTERİLEBİLECEK ENDER İLCElerden BİRİDİR O.İŞTE BENİM HASRETİM,SEVDAM VE TUTKUM OLMUŞ İLCEmin adı GERZEdİR.

  6. eğer gerçekten huzur bulmak istiyorsan tek adresi gerzedir arkadaşlar herkese slm olsun

  7. ben gerzeli deÄŸilim ama sevdiÄŸim gerzede yaşıyor biz onunla ayrı yerlerdeyiz ama kalplerimiz hala beraber gerze ben onu çok seviyorum o Engin Tür…. tüm gerzeliler duysun sevdiÄŸimi sana bırakmayacağım gerze benim sevdam gerçek bu yorum sayfasına duygularımı yazdım sadece ama ONU KALBÄ°ME KAZIDIM SENÄ° SEVÄ°YORUM ENGÄ°N(KALBÄ°M)

  8. dünyanın en güzel en muhteşem memleketi seni hiçbir şeye değişmem güzel sinop ve güleller güzeli gerzem

  9. öyle biyerki dünyanın bir ucundan gelsinler. öyle biyrki gezemeden gitmesinler. öyle biyerki zonzuzluğa kadar kalsınlar. öyle bişeyki insanın ufukunda varolan cenneti tatsınlar. sinop;tan gittikleri zamanda emin olun hiç bizaman unutamayacağı yeri görsünler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir