Boyabat’ta Polis Otosuna Hain Saldırı!

Boyabat’ta dün akşam -6 Nisan Çarşamba- 23.00 sıralarında Boyabat Emniyet Müdürlüğü Polis Lojmanları önünde devriye gezen polis otosuna uzun namlulu silahlarla saldırı düzenlendi.

Saldırıda araçta bulunan polis memurları Sinan Erten, Yücel Satıcı ve Mustafa Göçük yaralandı. Yaralılar Boyabat Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

Durumu ağır olan polis memuru Sinan Erten hemen ameliyata alındı. Ameliyattan çıkan polis memuru Sinan Erten’in durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Olayı öğrendikten sonra Boyabat’a gelen Sinop Valisi Ahmet Cengiz, hastanedeki yaralı polislerimiz hakkında bilgi aldıktan sonra olayla ilgili açıklamanın daha sonra yapılacağını söyledi.

Bu arada çok sayıda takviye güçlerin Boyabat’a yönlendirildiği ve ilçe merkezi ve kırsalında geniş çaplı operasyonun devam ettiği öğrenildi.

Yaralı Polislerimize Allah’tan acil şifa dileriz.

 

“Boyabat’ta Polis Otosuna Hain Saldırı!” için 3 yanıt

  1. Sinoplular uyuyormusunuz? PKK coktan aranizda, bu ilk saldiri degil ki, neyi bekliyorsunuz? Bu adi teröristler hani Karadeniz’e giremezdi? Acil orda temizlik lazim, bir kac seneye kadar yoksa cok gec kalinmis olur…

  2. Polislerimize yapılan bu hain saldırıyı kınıyorum. Allah cezalarını versin umarım cezalarını bulurlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir